Hakkımızda

Hakkımızda

Turizm taşımacılık alanında 20 yıllık bir tecrübeye sahip olan Sönmez Turizm olarak kurulduğumuz günden bu yana emin adımlarla büyümeye devam etmekteyiz. Sektörün öncü firmalarından birisi olmak amacıyla yola çıkan Firmamızın ana felsefesi; müşterilerine dinamik ve güler yüzlü bir hizmet sunmaktır. Müşteriyi merkeze alan yaklaşımımızla çözüm odaklı ve diyalog temelli bir iş anlayışını öne çıkartmaktayız.

Kayıtsız ve şartsız müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Firmamız; yurtiçi ve yurt dışı kültür ve tatil turları organize etmekte, tüm hava yolları uçak biletlerini sizler adına temin etmekte, otel rezervasyonları, gemi turları ve havalimanı transferi gibi geniş hizmet yelpazesi içerisinde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Hizmetlerimizi gerçekleştirirken temel amacımız;teknolojinin sunduğu her türlü imkânı kullanarak hizmet kalitemizi devamlı iyileştirmek, tüketici haklarına saygı prensibinden asla taviz vermemek, güvenliği daima birinci planda tutmaktır. Önceliğimiz, kârlılığımızı değil sizlerin memnuniyet düzeyini artırmaktır.

Sürekli gelişmeyi kendine şiar edinen Sönmez Turizm, güçlü ekibiyle müşterilerine her daim en iyiyi sunma çabası içindedir.

SÖNMEZ TURİZM…

RAHATINIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ…

 

Acente Bilgileri

Adı: SÖNMEZ TURİZM

TÜRSAB Belge No: 10716

Adres: Atatürk Bulvarı No: 88/4 Kızılay - Çankaya / ANKARA

Telefon: 0 (312) 286 05 05

E-posta: info@sonmeztur.com

Şirket Hakkında Bilgi

Turizm taşımacılık alanında 20 yıllık bir tecrübeye sahip olan Sönmez Turizm olarak kurulduğumuz günden bu yana emin adımlarla büyümeye devam etmekteyiz.

İletişim Bilgileri

Kızılay Mah. Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı No: 88/4 Kızılay - Çankaya / ANKARA

Telefon: 0552 318 05 05 - 0312 419 03 93

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2