ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU

1.500,00 EUR
 • ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU
 • ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU
 • ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU
 • ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU
 • ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU
 • ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU
 • ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU
 • ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU
 • ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU
 • ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU
 • ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU
 • ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU
 • ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU
 • ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU
 • ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU
 • ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU

BÜYÜK İTALYA TURU
'' ROMA - FLORANSA - VENEDİK - VERONA - MİLANO ''
PEGASUS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE ANKARA GİDİŞ - DÖNÜŞ
4* OTELLERDE KONAKLAMA | 7 ADET SABAH KAHVALTISI ve 7 ADET AKŞAM YEMEĞİ
TÜRKÇE REHBERLİK | 6 ADET EKSTRA TUR DAHİL | YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK
03-10 MAYIS 2023 (7 GECE 8 GÜNDÜZ)

*ÖZEL GRUP TALEPLERİNİZ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ*

BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN;

*0552 318 0505*

*0312 419 03 93*

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
Progress Travel  havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi

TÜM ŞEHİR TURLARI VE EKSTRA TURLAR DAHİL!
Farklı tur programlarında toplam 400,00 € olan ekstra turlar bu turumuzda ÜCRETE DAHİLDİR!

 

EKSTRA TURLAR                                    FARKLI TURLARDA            PROGRESS TRAVEL’DA

Verona & Garda & Sirmione Turu            90,00 €                            Dahil !

Venedik Gondol Turu                                  90,00 €                            Dahil !

Pisa & Siena & San Gimignano Turu     100,00 €                            Dahil !

Orvieto Turu (Teleferik Ücreti Dahil )       25,00 €                             Dahil !

Napoli & Pompei Turu                                95,00 €                             Dahil !

Castel Gondolfu & Castel Romano         65,00 €                             Dahil !

& Nemi Çilek Köyü Turu

 

 

1. Gün ANKARA - İSTANBUL – ROMA

Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Pegasus Hava Yolları Bilet Deski karşısında saat 03:30'da Sönmez Tur Kontuarı önünde buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları ait PC2675 sefer sayılı uçağı ile saat 05:45’de İstanbul’a hareket. 06:45’de varışımıza takiben Pasaport ve biniş işlemlerinin ardından PegasusHavayollarının PC1221 tarifeli seferi ile saat 09:10’da Roma’ya hareket. Yerel saat ile 10:50’de varışımız ardından Castel Gondolfu & Castel Romano & Nemi Çilek Köyü Turu. Roma’nın güneyinde, volkanik göller bölgesinde yer alan Castel Gandolfo’nun görülmesi ardından tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Nemi Köyü ziyaret edilecek. Nemi, çok leziz dağ çilekleri ve köyün çeşmesinden akan maden suyu ile tanınan, nüfusun çoğunluğunu yaşlıların oluşturduğu, turist akınına uğramamış karakteristik, görülmeye değer ufak bir İtalyan köyü olarak bilinir. Daha sonra Roma’nın en büyük Outlet Center’ların dan Castel Romano’da Dünyaca ünlü markaları %70’e varan indirimlerle alma imkanına sahip olacaksınız. Ardından otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Roma'da.

 

2. Gün ROMA - Tüm Gün Roma Şehir Turu

Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Tüm Gün Roma Şehir Turu. Panoramik şehir Turu. Göreceğimiz yerler arasında; Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseum, Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Castle Angelo (Melekler Kalesi), Melekler Köpürüsü, Tiber Nehri, Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri bulunmaktadır. Turumuz sonrasında otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Roma'da.

3. Gün ROMA - Napoli & Pompei Turu - ROMA

Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Napoli & Pompei Turu. Güney İtalya’nın başlangıcı sayılan, İtalya’nın 3. büyük ve en önemli liman kenti, kuzey ve güney arasındaki farklılığın en belirgin şekilde gözüktüğü, Napoli Şehri’nde Kraliyet Sarayı, Umberto I Galerisi, San Carlo Opera Binası, Halk Oylaması Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ikinci durağı ise tarihe zevk ve eğlence şehri olarak geçen ve bu yüzden Tanrıların lanetine uğradığı inanılan ve yine bu yüzden Vezüv Yanardağı’nın lavları altında kalan Pompei antik şehri. Bu şehri gezerken; bir gece ansızın harekete geçen yanardağın lavlarının altında kalan koca bir şehir ve bu şehirde hiçbir yere kaçamamış insanlar ile tarihten günümüze neredeyse olduğu gibi gelen antik kenti göreceksiniz. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Roma'da.

4. Gün ROMA - Orvieto Turu - FLORANSA

Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Floransa’ya hareket. Yol güzergahımızda Orvieto Turu. En önemli ortaçağ mirası, siyah ve beyaz mermerleri ile ünlü, şarap mahzenleri ve otantik görüntüsü ile hala 1290’lı yılların kokusu olan, dar sokaklarında gezmeye doyamayacağınız bir bölgedir Orvieto. Turumuz sonrasında Floransa’ya varış. Floransa panoramik şehir Turu. Göreceğimiz yerler arasında; Arno Nehri, Ponte Vecchio, Uffizi Sanat galerisi, San Giovanni Battista, Signoria Sarayı, Floransa Katedrali bulunmaktadır. Otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Floransa Prato’da

5. Gün FLORANSA - Pisa & Siena & San Gimignano Turu - FLORANSA

Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Pisa & Siena & San Gimignano Turu. Bu turumuzda mucizeler meydanındaki ünlü Pisa Kulesi, Pisa Katedrali ve Vaftizhanesi göreceğimiz yerler arasındadır.Turumuzun devamında İtalya’nın en güzel  bölgelerinden Toscana bölgesinin en karakteristik şehri Siena’ya ulaşıyoruz.  Toscana’nin en can alıcı şehirlerinden biri olan Siena gezimizde Ortaçağ kasabalarında gezecek yüzyılların  içinden günümüze bozulmadan gelmiş mimari dokuda keyifli dakikalar geçirecek, Toscana bölgesinin meşhur şaraplarını satın alma şansını elde  edeceksiniz. Campo Meydanı, San Domenico, Duomo görülecek yerler arasındadır.  Kahverengimsi, kızılımsı tuğladan evleri, dar sokakları, parke taşları, lüks mağazaları, sevimli kafeleri, Ortacağ'da  yapılan at yarışları Palio ile ünlü bu şehir sizleri bambaşka bir dünyaya götürecektir. Toscana’nın kalbi sayılan yüz adet kulesi ile ünlü etrafı surlarla çevrili, çok iyi korunmuş bu Ortaçağ kasabasında inanılmaz güzellikte eserlerle karşılaşacaksınız. Unesco Dünya Miras’ları İtalya listesinde yer alan San Gimignano görüldükten sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Floransa Prato’da. 

6. Gün FLORANSA - VENEDİK - PADOVA

Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Venedik’e hareket. Öğle saatlerinde varış ve Panoramik Şehir turumuza başlıyoruz. 160 kanal ve 400 yaya köprüsü ile birbirine bağlı olan 118 ada üzerine kurulmuş olan bu büyüleyici kentte yürüyerek yapılacak olan panoramik şehir turumuzda şehrin sembolü olan ve dünyanın en güzel oturma  odası olarak bilinen San Marco Meydanı, meydanda bulunan San Marco Katedrali, Venedik’in en eski ailelerinden olan Doges’lerin yaşadığı Ducale Sarayı, Saat Kulesi, İç çekiş Köprüsü, Çan Kulesi, Büyük Kanal üzerindeki Rialto Köprüsü görülecektir. Şehir turumuzun akabinde Venedik`in sembolü olan kanallar arasında Gondol Turu. Turumuzun ardından Padova’ya hareket. Otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Padova’da.

7. Gün PADOVA - VERONA - Garda & Sirmione Turu - MILANO

Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Verona’ya hareket. Verona Turu. İtalya’nın mermeri ile ve dünyanın en ünlü aşkının yaşandığı Romeo ve Jülyet’in evinin de bulunduğu eski şehri, günümüzde halen konserlerin gerçekleştiği tarihi arenayı, Senyörler Sarayı, Brave-Dante ve Erbe Meydanını görebilme imkânı sizleri bekliyor olacak. Garda & Sirmione Turu. Dünyanın birçok ülkesinden gelen turistlerin uğramadan yapamadıkları doğal güzellikleri ile ünlü, İtalya’nın en güzel sayfiye yerlerinden birisi olan Garda Gölü’nün kıyısında bulunan Sirmione Kasabasının görülmesi sonrasında Milano’ya hareket. Tur bitimi otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Milano’da.

8. Gün MİLANO - İSTANBUL - ANKARA

Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Milano Turu. Panoramik şehir turunda göreceğimiz yerler arasında; Duamo Katedrali, Galleria Scala Meydani, Ünlü Scala Operasi, Palazzo Reales Spozesco Kalesi bulunmaktadır. Milano turumuz sonrasında havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları tarifeli seferi PC1214 ile 15:25’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul’a 19:00'da varışımızı takiben PC2676 ile 22:20'da Ankara'ya hareket. 23:20'de Ankara'ya varış ve turumuzun sonu. Gezimizin sonu ve vedalaşma. 
 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  Pegasus Havayolları Tarifeli seferi ile Ekonomi Sınıf Uçak Bileti Bagaj Hakkı 20 Kg. 

'' Ankara>İstanbul>Roma / Milano>İstanbul>Ankara ''

 • 4* Otellerde vb. 7 Gece Konaklama
 •  Otellerde Sabah Kahvaltısı (7) ve Akşam Yemeği (7)
 •  Tüm Otel Konaklama Vergileri
 •  Programda Belirtilen Panoramik Şehir Turları (Roma, Floransa, Venedik, Verona, Milano)
 •  Castel Gondolfu & Castel Romano & Nemi Çilek Köyü Turu
 •  Napoli & Pompei Turu
 •  Orvieto Turu (Teleferik Ücreti Dahil )
 •  Pisa & Siena & San Gimignano Turu
 •  Venedik Gondol Turu
 •  Verona & Garda & Sirmione Turu
 •  Venedik Vaporetto Ücreti
 •  Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 •  Zorunlu Pakettur Sorumluluk Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 •  Tüm Şahsi Harcamalar
 •  Öğle Yemekleri  
 •  Tüm Müze, Kilise, Katedral ve Ören Yeri Giriş Ücretleri 
 •  Yurt Dışı Çıkış Harcı 
 •  Vize İşlem Ücreti (165 €)
 • Seyahat Güvence Paketi (69 Yaş'a Kadar 15 €)
 • (70 Yaş Üzeri Misafirler İçin %100 Sür Prim Uygulaması Vardır.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  15 Ekim

  Tur Fiyatları

  Tarihİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk YatakÇocuk
  15.10.2023 - 22.10.20231.500,00 €1.750,00 € 1.500,00 €0 - 2 Yaş 500 €
  3 - 12 Yaş 1.400,00 €

  1.Ek Bilgiler

  GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
  Progress Travel havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Progress Travel sorumlu tutulamaz. Progress Travel gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Kilise, Katedral ve Müze içeriside yer alan tören vb. organizasyonlardan dolayı girilememesinden Progress Travel sorumlu tutulamaz. Progress Travel, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Akşam yemeği dahil olan turlarda; yemekler otel tarafından belirlenir ve set menü olarak servis edilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Progress Travel sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Progress Travel konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentemizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?  Tur Bilgileri

  • YARIM PANSİYON
  • 0552 318 05 05 - 0312 419 03 93
  • Tur Programını Yazdır

  Benzer Turlar

  BÜYÜK FAS VE SAHRA ÇÖLÜ

  BÜYÜK FAS VE SAHRA ÇÖLÜ

  7 GECE 8 GÜN

  07.06.2023

  929 EUR

  OTOBÜS İLE ORTA AVRUPA TURU ANKARA HAREKETLİ

  OTOBÜS İLE ORTA AVRUPA TURU ANKARA HAREKETLİ

  7 GECE 8 GÜN

  22.09.2023

  599 EUR

  BÜYÜK İSPANYA & ENDÜLÜS TURU

  BÜYÜK İSPANYA & ENDÜLÜS TURU

  7 GECE 8 GÜN

  07.10.2023

  649 EUR

  ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU

  ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU

  7 GECE 8 GÜNDÜZ

  15.10.2023

  1.500,00 EUR

  Şirket Hakkında Bilgi

  Turizm taşımacılık alanında 20 yıllık bir tecrübeye sahip olan Sönmez Turizm olarak kurulduğumuz günden bu yana emin adımlarla büyümeye devam etmekteyiz.

  İletişim Bilgileri

  Kızılay Mah. Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı No: 88/4 Kızılay - Çankaya / ANKARA

  Telefon: 0552 318 05 05 - 0312 419 03 93

  © 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2